0.00 лв.
Начало Дарители Благодарение на Вас Спонсори Магазин Фен зона Връзки
Мачове
Мачове
Мачове
Мачове
Мачове
Мачове
Мачове
19.08.2014

Първите 500 седалки за Сектор "Г" бяха доставени на стадиона

11.08.2014

Извънредно заседание УС на Сдружение “ЦСКА ЗАВИНАГИ”.

05.08.2014

Съобщение

04.08.2014

Информация за ремонта на Сектор "Г"

25.06.2014

Продължава работата по терен № 3 на стадион Българска армия

20.06.2014

Да помогнем на Варна. DMS и дарителска сметка.

19.06.2014

Позиция на Сдружение ЦСКА ЗАВИНАГИ във връзка с декларацията на СЕКТОР Г

18.06.2014

Официална позиция относно марките на сдружението

Вижте всички новини
Интервюта

Мачове на Детско юношеската школа на ЦСКА.
Разгледайте подробна информация за приятелски срещи, турнири и първенства.

Резултати 2014 / 2015

ДЮШ на ЦСКА - Приятелски мачове, турнири, първенства

Легенда:
приятелска среща
турнир
първенство
Вижте пояснителна легенда за история на мача
гол
автогол
контузия
жълт картон
червен след два жълти
червен картон
смяна на играч
продължение
засада
дузпа
пропусната дузпа
непряк свободен
пряк свободен
Изберете сезон
Изберете група

Дата Час Домакин Резултат Съперник
Юни '14
14.06 съб 12:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 20) "Баухаус Арена" - Дружба, София
Първенство Група: Деца 2004 / 5
Велбъжд (Кн)
Деца 2004 / 5
08.06 нед 11:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 27) София
Първенство Група: Деца 1998 Деца 1998
1 : 2
Славия (София)
07.06 съб 15:30 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 7) Царско село, София
Първенство Група: Деца 2002
Барса БГ (София)
1 : 1
Деца 2002
05.06 чет 10:00 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 27) София
Първенство Група: Деца 2000 Деца 2000
0 : 1
Славия (София)
03.06 вто 17:30 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 19) "Баухаус Арена" - Дружба, София
Първенство Група: Деца 2004 / 5
"Лъвчетата" (София)
0 : 2
Деца 2004 / 5
01.06 нед 18:00 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 26) София
Първенство Група: Деца 2000
Люлин
0 : 5
Деца 2000
Май '14
31.05 съб 9:30 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 6) Царско село, София
Първенство Група: Деца 2002 Деца 2002
4 : 2
Велбъжд (Кн)
26.05 пон 15:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 18) "Баухаус Арена" - Дружба, София
Първенство Група: Деца 2004 / 5
ДЮФК Национал (Сф.)
1 : 1
Деца 2004 / 5
24.05 съб 11:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 19) "Баухаус Арена" - Дружба, София
Първенство Група: Деца 2004 / 5 Деца 2004 / 5
5 : 0
ДАФ (София)
24.05 съб 16:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 30) Ловеч
Първенство Група: U17
Литекс (Ловеч)
2 : 3
U17
24.05 съб 11:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 25) София
Първенство Група: Деца 1998 Деца 1998
10 : 0
Локомотив (София)
24.05 съб 9:30 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 25) София
Първенство Група: Деца 2000 Деца 2000
3 : 1
Локомотив (София)
24.05 съб 11:00 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 5) Царско село, София
Първенство Група: Деца 2002 Деца 2002
3 : 0
Елит-София
23.05 пет 13:40 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 11) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2003 Марек 2007 (Дупница)
1 : 3
Деца 2003
21.05 сря 12:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 22) София
Първенство Група: Деца 1998 Деца 1998
1 : 1
ДИТ Спорт
21.05 сря 17:30 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 9) Царско село, София
Първенство Група: Деца 2002
ДИТ Спорт
2 : 2
Деца 2002
18.05 нед 9:30 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 24) София
Първенство Група: Деца 2000 Ботев 57
2 : 5
Деца 2000
17.05 съб 16:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 29) София
Първенство
0 : 0
Видима-Раковски (Севлиево)
17.05 съб 10:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 26) София
Първенство Група: Деца 1999 Деца 1999
3 : 0
Банкя 2009
17.05 съб 11:20 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 10) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2003 Деца 2003
2 : 0
"Лъвчетата" (София)
14.05 сря 16:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 28) София
Първенство Група: U17 U17
1 : 2
Векта (Пловдив)
14.05 сря 10:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 24) София
Първенство Група: Деца 1999 Деца 1999
1 : 5
Славия (София)
14.05 сря 11:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 26) София
Първенство Група: Деца 1998
Атлетик
0 : 1
Деца 1998
11.05 нед 16:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 27) Варна
Първенство Група: U17
Черно море (Варна)
1 : 0
U17
11.05 нед 11:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 23) София
Първенство Група: Деца 1998
Левски (София)
0 : 4
Деца 1998
11.05 нед 9:30 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 23) София
Първенство Група: Деца 2000
Левски (София)
1 : 1
Деца 2000
10.05 съб 16:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 30) София
Първенство Група: U19
Чавдар (Етрополе)
1 : 1
U19
10.05 съб 10:30 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 25) Етрополе
Първенство Група: Деца 1999
Чавдар (Етрополе)
0 : 1
Деца 1999
10.05 съб 11:30 София І Подготвителна група р. 2001 г. (Кръг 14) ст. "Маслово", Костинброд
Първенство Група: Деца 2001 Деца 2001
3 : 1
Септември (София)
10.05 съб 11:00 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 8) Царско село, София
Първенство Група: Деца 2002 Деца 2002
1 : 0
Левски (София)
10.05 съб 12:30 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 9) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2003
Славия (София)
0 : 4
Деца 2003
09.05 пет 12:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 17) "Баухаус Арена" - Дружба, София
Първенство Група: Деца 2004 / 5 Деца 2004 / 5
6 : 1
Ферион
07.05 сря 16:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 29) София
Първенство Група: U19 U19
4 : 0
Светкавица (Трг.)
07.05 сря 13:00 София І Подготвителна група р. 2001 г. (Кръг 13) ст. "Маслово", Костинброд
Първенство Група: Деца 2001
Локомотив (София)
0 : 5
Деца 2001
04.05 нед 16:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 28) София
Първенство Група: U19
Черноморец (Бургас)
2 : 1
U19
03.05 съб 16:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 26) София
Първенство Група: U17 U17
0 : 0
Чавдар (Етрополе)
01.05 чет 13:00 Купа на БФС (Кръг 16) "Баухаус Арена" - Дружба, София
Първенство Група: Деца 2004 / 5
ФК Олимпия
0 : 6
Деца 2004 / 5
01.05 чет 9:30 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 22) София
Първенство Група: Деца 2000 Деца 2000
3 : 0
ДИТ Спорт
Април '14
30.04 сря 15:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 27) София
Първенство Група: U19 U19
2 : 0
Ботев (Пловдив)
30.04 сря 12:30 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 8) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2003 Деца 2003
1 : 4
Метал (Перник)
27.04 нед 15:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 25) Монтана
Първенство Група: U17
Монтана 1921 (Монтана)
0 : 3
U17
27.04 нед 11:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 21) София
Първенство Група: Деца 1998
Левски - Раковски
1 : 6
Деца 1998
27.04 нед 9:30 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 21) София
Първенство Група: Деца 2000
Левски - Раковски
0 : 2
Деца 2000
26.04 съб 15:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 26) София
Първенство Група: U19
Славия (София)
0 : 0
U19
26.04 съб 10:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 23) София
Първенство Група: Деца 1999
Локомотив (София)
0 : 1
Деца 1999
26.04 съб 11:20 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 7) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2003
Барса БГ (София)
3 : 5
Деца 2003
25.04 пет 10:00 София І Подготвителна група р. 2001 г. (Кръг 12) ст. "Маслово", Костинброд
Първенство Група: Деца 2001 Деца 2001
1 : 2
Левски (София)
24.04 чет 13:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 15) "Баухаус Арена" - Дружба, София
Първенство Група: Деца 2004 / 5 Деца 2004 / 5
7 : 1
ДИТ Спорт
17.04 чет 13:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 24) София
Първенство Група: U17 U17
3 : 0
Черноморец (Бургас)
17.04 чет 11:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 20) София
Първенство Група: Деца 1998 Деца 1998
3 : 0
Септември (София)
17.04 чет 9:30 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 20) София
Първенство Група: Деца 2000 Деца 2000
5 : 1
Септември (София)
16.04 сря 15:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 25) София
Първенство Група: U19 U19
8 : 0
Велбъжд (Кн)
16.04 сря 10:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 22) София
Първенство Група: Деца 1999
Септември (София)
0 : 2
Деца 1999
16.04 сря 11:30 София І Подготвителна група р. 2001 г. (Кръг 11) ст. "Маслово", Костинброд
Първенство Група: Деца 2001
Славия (София)
4 : 0
Деца 2001
16.04 сря 13:40 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 6) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2003 Деца 2003
9 : 0
Евростарс (София)
13.04 нед 15:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 24) София
Първенство Група: U19
Литекс (Ловеч)
0 : 1
U19
12.04 съб 0:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 23) София
Първенство Група: U17
Локомотив (Пловдив)
1 : 1
U17
12.04 съб 10:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 21) София
Първенство Група: Деца 1999 Деца 1999
10 : 0
Витоша Бистрица
12.04 съб 14:30 София І Подготвителна група р. 2001 г. (Кръг 10) ст. "Маслово", Костинброд
Първенство Група: Деца 2001 Деца 2001
5 : 0
ДИТ Спорт
12.04 съб 9:30 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 4) Царско село, София
Първенство Група: Деца 2002
Славия (София)
3 : 0
Деца 2002
12.04 съб 10:10 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 5) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2003
ДИТ Спорт
1 : 2
Деца 2003
11.04 пет 12:30 Купа на БФС (Кръг 19) София
Първенство Група: Деца 1998
Чавдар (Етрополе)
0 : 4
Деца 1998
11.04 пет 10:30 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 19) София
Първенство Група: Деца 2000
Чавдар (Етрополе)
1 : 2
Деца 2000
10.04 чет 15:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 23) Царско село, София
Първенство Група: U19 U19
3 : 0
Спартак (Варна)
06.04 нед 13:00 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 18) София
Първенство Група: Деца 2000 Ботев 57
0 : 6
Деца 2000
06.04 нед 14:30 София І Подготвителна група р. 2001 г. (Кръг 8) ст. "Маслово", Костинброд
Първенство Група: Деца 2001
Левски - Раковски
1 : 4
Деца 2001
05.04 съб 13:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 14) "Баухаус Арена" - Дружба, София
Първенство Група: Деца 2004 / 5
Барса БГ (София)
1 : 13
Деца 2004 / 5
05.04 съб 10:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 20) София
Първенство Група: Деца 1999
Левски - Раковски
0 : 2
Деца 1999
05.04 съб 15:00 Купа на БФС (Кръг 22) София
Първенство Група: U19 U19
3 : 0
Берое (Стара Загора)
05.04 съб 11:00 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 3) Царско село, София
Първенство Група: Деца 2002 Деца 2002
0 : 0
"Лъвчетата" (София)
05.04 съб 14:50 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 4) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2003 Деца 2003
2 : 2
ДЮФК Национал (Сф.)
02.04 сря 10:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 19) София
Първенство Група: Деца 1999 Деца 1999
1 : 3
Левски (София)
02.04 сря 10:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 12) "Баухаус Арена" - Дружба, София
Първенство Група: Деца 2004 / 5 Деца 2004 / 5
1 : 2
Славия (София)
Март '14
30.03 нед 11:30 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 17) София
Първенство Група: Деца 1998 Деца 1998
6 : 0
Левски - Раковски
30.03 нед 10:00 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 17) София
Първенство Група: Деца 2000 Деца 2000
3 : 2
Левски - Раковски
30.03 нед 14:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 21) София
Първенство Група: U17
Верея (Стара Загора)
0 : 4
U17
29.03 съб 10:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 18) София
Първенство Група: Деца 1999
ДИТ Спорт
1 : 0
Деца 1999
29.03 съб 14:30 София І Подготвителна група р. 2001 г. (Кръг 8) ст. "Маслово", Костинброд
Първенство Група: Деца 2001
Оскар ЕЛ. (София)
2 : 3
Деца 2001
29.03 съб 14:00 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 2) Царско село, София
Първенство Група: Деца 2002 Драгоман
1 : 1
Деца 2002
29.03 съб 9:00 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 3) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2003 Деца 2003
12 : 0
Люлин
29.03 съб 13:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 13) "Баухаус Арена" - Дружба, София
Първенство Група: Деца 2004 / 5 Деца 2004 / 5
6 : 1
Победа (София)
26.03 сря 14:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 21) София
Първенство Група: U19
Пирин 2001 (Благоевград)
0 : 3
U19
23.03 нед 12:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 16) Етрополе
Първенство Група: Деца 1998
Чавдар (Етрополе)
1 : 3
Деца 1998
23.03 нед 14:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 20) София
Първенство Група: U17 U17
2 : 0
Славия (София)
22.03 съб 17:20 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 20) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 Деца 2005 / 6
0 : 0
ДЮФК Национал "А" (София)
22.03 съб 10:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 17) София
Първенство Група: Деца 1999 Деца 1999
7 : 0
Елит-София
22.03 съб 14:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 20) София
Първенство Група: U19 U19
7 : 0
Любимец (Любимец)
22.03 съб 12:30 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 1) Царско село, София
Първенство Група: Деца 2002 Деца 2002
4 : 1
Оскар ЕЛ. (София)
22.03 съб 14:50 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 2) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2003
"Лъвчетата" (София)
3 : 3
Деца 2003
19.03 сря 10:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 16) София
Първенство Група: Деца 1999
ВИА (София)
1 : 6
Деца 1999
16.03 нед 11:30 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 15) София
Първенство Група: Деца 1998 Деца 1998
3 : 1
Септември (София)
16.03 нед 10:00 София І Деца "Б" р.2000 г. (Кръг 15) София
Първенство Група: Деца 2000 Деца 2000
2 : 1
Септември (София)
16.03 нед 14:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 19) Царско село, София
Първенство Група: U19
Оскар ЕЛ. (София)
0 : 1
U19
15.03 съб 16:00 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 19) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6
ДИТ Спорт
6 : 0
Деца 2005 / 6
15.03 съб 10:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 15) София
Първенство Група: Деца 1999 Деца 1999
3 : 1
Ботев 57
15.03 съб 14:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 19) София
Първенство Група: U17 U17
1 : 2
Ботев (Пловдив)
15.03 съб 10:10 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" фаза 2 (Кръг 1) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2003 Деца 2003
10 : 0
Септември (София)
09.03 нед 14:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 18) София
Първенство Група: U19 U19
2 : 0
Видима-Раковски (Севлиево)
09.03 нед 11:00 София І Деца "А" р.1999 г. (Кръг 14) София
Първенство Група: Деца 1999
ФК София (София)
0 : 10
Деца 1999
08.03 съб 12:00 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 18) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 Деца 2005 / 6
1 : 1
Сливнишки герой (Сливница)
08.03 съб 0:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 18) София
Първенство Група: U17 U17
2 : 1
Берое (Стара Загора)
03.03 пон 12:00 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 17) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6
ДАФ (София)
4 : 0
Деца 2005 / 6
02.03 нед 14:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 17) Стадион Георги Аспарухов, София
Първенство Група: U17
Левски (София)
2 : 0
U17
01.03 съб 14:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 10) ст. "Баухаус арена ", София
Първенство Група: Деца 2004 / 5 Деца 2004 / 5
5 : 1
Велбъжд (Кн)
01.03 съб 14:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 17) Стадион Георги Аспарухов, София
Първенство Група: U19
Левски (София)
4 : 1
U19
Февруари '14
23.02 нед 14:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 16) София
Първенство Група: U19 U19
2 : 2
Черно море (Варна)
22.02 съб 16:40 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 16) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 Деца 2005 / 6
2 : 2
ДЮФК Национал "Б" (София)
22.02 съб 14:00 Купа на БФС (Кръг 16) София
Първенство Група: U17 U17
3 : 0
Пирин 2001 (Благоевград)
15.02 съб 13:00 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 15) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 РД Спорт (София)
1 : 4
Деца 2005 / 6
08.02 съб 13:40 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 14) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6
Елит-София
0 : 4
Деца 2005 / 6
01.02 съб 14:20 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 13) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 Деца 2005 / 6
1 : 2
ДЮФК Национал "А" (София)
01.02 съб 0:00 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" (Кръг 10) София
Първенство Група: Деца 2003 Деца 2003
16 : 0
ФК София (София)
Януари '14
25.01 съб 13:00 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 12) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 Легия (Лозен)
0 : 12
Деца 2005 / 6
18.01 съб 13:40 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 11) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 Деца 2005 / 6
4 : 1
Шави (София)
11.01 съб 13:40 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 10) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 Неймар (София)
0 : 7
Деца 2005 / 6
Декември '13
18.12 сря 17:30 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 9) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 Деца 2005 / 6
7 : 0
Сливнишки герой (Сливница)
15.12 нед 14:20 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 7) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 Деца 2005 / 6
3 : 1
РД Спорт (София)
15.12 нед 13:00 София І Бейби лига. р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 8) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6
ДАФ (София)
1 : 1
Деца 2005 / 6
01.12 нед 10:00 Деца Б -2000 Г. (Кръг 14) София
Първенство Група: Деца 2000
Локомотив (София)
1 : 1
Деца 2000
01.12 нед 12:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 14) София
Първенство Група: Деца 1998
Локомотив (София)
1 : 4
Деца 1998
Ноември '13
30.11 съб 10:10 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" (Кръг 9) София, София
Първенство Група: Деца 2003
Ферион
1 : 5
Деца 2003
30.11 съб 0:00 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" (Кръг 11) София
Първенство Група: Деца 2003 Евростарс (София)
0 : 15
Деца 2003
30.11 съб 0:00 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" (Кръг 12) София
Първенство Група: Деца 2003 Деца 2003
7 : 1
Барса БГ (София)
30.11 съб 0:00 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" (Кръг 13) София
Първенство Група: Деца 2003
Витоша Бистрица
0 : 8
Деца 2003
30.11 съб 14:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 9) ст. "Баухаус арена ", София
Първенство Група: Деца 2004 / 5 Деца 2004 / 5
2 : 3
"Лъвчетата" (София)
30.11 съб 17:20 София І Бейби лига , р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 6) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6
ДИТ Спорт
3 : 4
Деца 2005 / 6
29.11 пет 11:00 Купа на БФС (Фаза: 1/4) ст. Академик, София
Турнир Група: Деца 1998 Деца 1998
2 : 1
Черноморец (Бургас)
24.11 нед 14:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 15) ст. Академик, София
Първенство Група: U17 U17
0 : 0
Литекс (Ловеч)
24.11 нед 12:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 13) София
Първенство Група: Деца 1998 Деца 1998
4 : 1
Атлетик
24.11 нед 10:00 Деца Б -2000 Г. (Кръг 13) София
Първенство Група: Деца 2000 Деца 2000
4 : 0
Люлин
23.11 съб 14:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 15) ст. Академик, София
Първенство Група: U19 U19
1 : 0
Чавдар (Етрополе)
23.11 съб 10:00 София І Деца "А" р. 1999 г. (Кръг 13) София
Първенство Група: Деца 1999
Банкя 2009
1 : 8
Деца 1999
23.11 съб 14:00 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" (Кръг 9) ст. "Царско село", София
Първенство Група: Деца 2002
Щурче (София)
2 : 4
Деца 2002
23.11 съб 12:30 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" (Кръг 8) София
Първенство Група: Деца 2003 Деца 2003
4 : 2
Велбъжд (Кн)
23.11 съб 14:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 8) ст. "Баухаус арена ", София
Първенство Група: Деца 2004 / 5
ДАФ (София)
0 : 1
Деца 2004 / 5
23.11 съб 16:40 София І Бейби лига , р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 5) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 Деца 2005 / 6
2 : 0
Шави (София)
20.11 сря 14:00 Елитни юношески групи до 19 г. (Кръг 2) Българска армия, София
Първенство Група: U19 U19
0 : 1
Левски - Раковски
История на мача
17.11 нед 10:00 Деца Б -2000 Г. (Кръг 12) София
Първенство Група: Деца 2000
Славия (София)
3 : 0
Деца 2000
17.11 нед 0:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 12) ст. Славия, София
Първенство Група: Деца 1998
Славия (София)
2 : 0
Деца 1998
16.11 съб 12:00 София І Деца "А" р. 1999 г. (Кръг 12) ст. "Люлин", София
Първенство Група: Деца 1999 Деца 1999
2 : 0
Чавдар (Етрополе)
16.11 съб 12:30 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" (Кръг 8) ст. "Царско село", София
Първенство Група: Деца 2002 Деца 2002
3 : 0
Велбъжд (Кн)
16.11 съб 9:00 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" (Кръг 7) София
Първенство Група: Деца 2003
Атлетик
0 : 3
Деца 2003
16.11 съб 11:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 7) ст. "Баухаус арена ", София
Първенство Група: Деца 2004 / 5 Деца 2004 / 5
0 : 4
ДЮФК Национал (Сф.)
16.11 съб 16:40 София І Бейби лига , р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 4) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6
Ферион
0 : 3
Деца 2005 / 6
15.11 пет 14:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 14) Севлиево
Първенство Група: U17
Видима-Раковски (Севлиево)
0 : 1
U17
13.11 сря 12:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 7) ст. Люлин, София
Първенство Група: Деца 1998 Деца 1998
4 : 1
Чавдар (Етрополе)
10.11 нед 12:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 11) София
Първенство Група: Деца 1998 Деца 1998
1 : 0
ДИТ Спорт
10.11 нед 10:00 Деца Б -2000 Г. (Кръг 11) ст ".Люлин", София
Първенство Група: Деца 2000 Деца 2000
4 : 0
ДИТ Спорт
10.11 нед 13:00 София І Подготвителна група р. 2001 (Кръг 7) ст."Маслово", Костинброд
Първенство Група: Деца 2001
ДАФ (София)
1 : 8
Деца 2001
09.11 съб 14:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 13) Пловдив
Първенство Група: U17
Векта (Пловдив)
0 : 1
U17
09.11 съб 10:00 София І Деца "А" р. 1999 г. (Кръг 11) София
Първенство Група: Деца 1999
Славия (София)
0 : 0
Деца 1999
09.11 съб 12:30 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" (Кръг 7) ст. "Царско село", София
Първенство Група: Деца 2002
Барса БГ (София)
1 : 0
Деца 2002
09.11 съб 12:30 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" (Кръг 6) София
Първенство Група: Деца 2003 Деца 2003
4 : 2
ДЮФК Национал (Сф.)
09.11 съб 0:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 6) ст. "Баухаус арена ", София
Първенство Група: Деца 2004 / 5
Ферион
2 : 2
Деца 2004 / 5
09.11 съб 16:40 София І Бейби лига , р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 3) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6 Деца 2005 / 6
2 : 3
ДЮФК Национал "Б" (София)
04.11 пон 10:00 София І Деца "А" р. 1999 г. (Кръг 10) ст. "Царско село", София
Първенство Група: Деца 1999 Деца 1999
4 : 2
Локомотив (София)
03.11 нед 11:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 12) ст. Панчарево, София
Първенство Група: U17 U17
2 : 2
Черно море (Варна)
03.11 нед 12:00 Юноши младша възраст "Б" р. 1998 г. (Кръг 10) София
Първенство Група: Деца 1998
Левски (София)
1 : 1
Деца 1998
03.11 нед 10:00 Деца Б -2000 Г. (Кръг 10) ст. " Г. Аспарухов", София
Първенство Група: Деца 2000
Левски (София)
0 : 0
Деца 2000
03.11 нед 13:00 София І Подготвителна група р. 2001 (Кръг 6) ст."Маслово", Костинброд
Първенство Група: Деца 2001 Деца 2001
3 : 1
Ферион
02.11 съб 14:00 София І Футбол 9 р. 2002 г. - група "А" (Кръг 6) ст. "Царско село", София
Първенство Група: Деца 2002 Деца 2002
2 : 1
"Лъвчетата" (София)
02.11 съб 10:10 София І Футбол 7 р. 2003 г. - група "А" (Кръг 5) Самоков
Първенство Група: Деца 2003
Рилски спортист (Самоков)
2 : 6
Деца 2003
02.11 съб 14:00 София І Футбол 7 р. 2004 г. (Кръг 5) ст. "Баухаус арена ", София
Първенство Група: Деца 2004 / 5 Деца 2004 / 5
5 : 0
ФК Олимпия
02.11 съб 11:40 София І Бейби лига , р. 2005 г. / 2006 г. (Кръг 2) Спортен комплекс "ДИТ", София
Първенство Група: Деца 2005 / 6
Оскар ЕЛ. (София)
1 : 8
Деца 2005 / 6
Октомври '13
30.10 сря 14:00 Елитна юношеска група до 17 г. (Кръг 11) Етрополе
Първенство Група: U17
Чавдар (Етрополе)
0 : 2
U17
29.10 вто 10:30 Купа на БФС (Фаза: Финал) ст. "Славия", София
Турнир Група: Деца 2000
Славия (София)
3 : 1
Деца 2000
27.10 нед 10:00 Деца Б -2000 Г. (Кръг 8) ст. "Царско село", София
Първенство Група: Деца 2000 Деца 2000
10 : 0
Ботев 57
27.10 нед 10:00 София І Подготвителна група р. 2001 (Кръг 5) Костинброд
Първенство Група: Деца 2001
ДИТ Спорт
Деца 2001

В онлайн магазина на ЦСКА Завинаги, всеки от вас - Фенове и любители на ЦСКА, може да направи своята благотворителна покупка. Благодарим ви.

Конкурс за най-добра любителска снимка на тема: "Първата фланелка и АЗ"

Сдружение "ЦСКА Завинаги" организира конкурс за най-добра любителска снимка на тема: "Първата фланелка и АЗ". Крайна дата за изпращане на снимките: 15 Септември 2014 г. Снимките може да бъдат със всякакъв сюжет, като моето слънчево лято, моят най-забавен момент, моята ретро снимка, моето семейство и т.н. без ограничение.

Вижте още
Банери

Рекламни банери на сдружението

Wallpapers

Оцветете вашия десктоп с ЦСКА!

Приятели

Наши приятели и любими места

Вижте повече